شیراز تخفیف | نتیجه 10 سال همراهی با شماست
۸,۳۴۵,۵۴۳ کوپن استفاده شده
۱,۰۵۰,۰۰۰بازدید ماهانه
۴۰۷,۱۲۶کاربر فعال
۵,۹۳۴ فروشگاه برتر شیراز

درباره شیراز تخفیف ( شرکت کارآفرینان بازار ایرانیان )

شیراز تخفیف به عنوان اولین و بزرگترین سامانه تخفیف و خرید گروهی در جنوب کشور، فعالیت خود را از سال 1392 آغاز نموده است. تیم شیراز تخفیف با پیشنهادات اقتصادی خود تجربه خریدی هیجان انگیز و خاص را به شما منتقل می کند. این وبسایت توانسته است با فعالیت خود همزمان به کسب و کارها و کاربران خود تجربه‌ای شگفت انگیز را منتقل کند.

شما با عضویت در سایت و اینستاگرام شیراز تخفیف می‌توانید هرروز از تخفیفات ویژه‌ای که برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است، استفاده نمایید و در سریع‌ترین زمان، اقتصادی‌ترین قیمت‌ها را مشاهده کنید و مراکز مختلف را باهم مقایسه نمایید. همچنین اگر تمایل به معرفی کسب و کار خود دارید و به دنبال برندسازی و فروش کالا یا خدمات خود در هریک از زمینه‌های: رستوران و کافی شاپ، تفریحی-ورزشی، هنری-آموزشی، پزشکی، خدمات هستید می‌توانید از قسمت همکاری با ما درخواست خود را ثبت نمایید تا با کمک نیروهای کارآمد و حرفه‌ای شیراز تخفیف در حوزه دیجیتال مارکتینگ، فروش و تبلیغات در فضای مجازی در سطح استان شناخته شوید.

خدمات ما

وبسایت شیراز تخفیف با به کار گیری شیوه های نوین تبلیغات آنلاین و تکیه بر تیم مشاور و مارکتینگ قوی،‌ علاوه بر ارایه ی تخفیف های گروهی، برای ارتقاء کسب و کار شما در زمینه ی خدمات آماده ی ارایه مشاوره ی تخصصی می باشد.

ما می توانید با استفاده از مشاوره ی حرفه ای تیم شیراز تخفیف بر اساس بررسی تخصصی کسب و کارتان ، خدماتی شامل: طراحی بیزینس پلن، طراحی مارکتینگ پلن، رفع مشکلات و موانع کسب و کارتان، معرفی کسب و کار شما به مشتریان خاص شما و ارایه تبلیغات دیجیتال ، کسب و کار شما را ارتقا داده و در نتیجه مشتریان شما را افزایش می دهد.

چرا شیراز تخفیف

 • تبلیغات برای شما کاملا هدفمند است و نتایج تبلیغات مشخص می باشد.
 • با هزینه تبلیغات مشخص و نسبتا پایین تر از سایر روش ها می توانید مشتریان دائم و جدیدی را پیدا کنید.
 • سایت شیراز تخفیف یک سامانه و مرجع کامل برای معرفی مشتریان و جذب مشتریان جدید است.
 • شیراز تخفیف با بهره بری از تیم مارکتینگ و فروش حرفه ای کسب و کار شما را علاوه بر وبسایت از طریق پیامک، پوش نوتیفیکیشن در اپلیکیشن و وبسایت، ایمیل، شبکه اجتماعی و... نیز تبلیغ خواهد کرد.
 • شیراز تخفیف در برندینگ شما کمک به سزایی خواهد کرد.
 • شیراز تخفیف به شما کمک میکند تا حضور آنلاین خود را پررنگ تر کنید و با مشتریان ارتباط دائمی داشته باشید.
 • محصولات خود را در مقابل حداقل ۵۰۰ هزار نفر کاربر شیرازی قرار دهید که روزانه شیراز تخفیف را دنبال میکنند.
 • با توجه به زمینه ی کسب و کار شما پکیج های تبلیغاتی مختلفی توسط تیم فروش مشخص شده است و هزینه ها بسته به زمینه ی کاری شما کاملا متناسب با اثر بخشی تبلیغات خواهد بود.
 • تبلیغات بسیار انعطاف پذیر است و شما می توانید هر یک از خدمات در نظر خودتان را در سایت شیراز تخفیف تبلیغ نمایید.
 • با استفاده از تبلیغات در سایت شیراز تخفیف شما می توانید خدمات خود را به بازاری گسترده از مشتریان بالقوه شیرازی معرفی نمایید، مشتریانی که به دنبال پیشنهادات ویژه هستند و وفادارند خدمات شما را به دوستان خود نیز معرفی خواهند کرد.
 • سرعت تبلیغات بسیار بالاست و در زمان کوتاه شما می توانید مشتریان دائم و جدیدی را بدست بیاورید.

سرمایه های انسانی